Про нас

Компанія ТзОВ «Укр.Бізнесінвест» є єдиним представником компанії 4M sp.j., яка реалізує широкий спектр контейнерів для побутових відходів, включаючи можливість їх вибіркової сегрегації, в різних розмірах і варіантах.

Контейнер для сміття Weber GmbH & Co.KG є одним з провідних виробників сміттєвих баків та контейнерів для сміття. Усі сміттєві контейнери Weber підходять для різних видів виборчої утилізації сміття, таких як залишкові відходи, папір, скло, упаковка тощо. Вони доступні у всіх загальних розмірах та конструкціях для державних установ, компаній з утилізації сміття, промисловості та приватних домогосподарств.

Контейнери для сміття від Weber виробляються компактним литтям з поліетилену високої молекулярної маси (HDPE) згідно DIN EN 840 в Хаані / Німеччина. Таким чином можна уникнути допусків до якості готових виробів. Вся сировина проходить випробування на зовнішнє використання та є достатньо стабільною ультрафіолетовою дією. Використовувана сировина дозволяє використовувати контейнери для сміття в надзвичайно широкому діапазоні температур від -40 ° C до + 80 °

Всі контейнери для сміття Weber відповідають вимогам норм про захист від шуму згідно з директивою ЄС та позначені гарантованим рівнем звукової потужності.


Сертифіковані дво- та чотириколісні контейнери для сміття із гарантованою якістю

Усі контейнери для сміття сертифіковані незалежним інститутом випробувань. Сертифікація охоплює критерії європейського стандарту контейнера для сміття EN 840 та додаткові вимоги марки RAL якості RAL GZ 951/1. Не тільки дослідний зразок перевірений і сертифікований, але виробництво сміттєвих баків регулярно контролюється, щоб гарантувати, що навіть серійні вироби постійно відповідають сертифікованим вимогам. На всіх без винятку колісних дво-і чотириколісних сміттєвих баках було випущено німецьку марку GS. Регламенти знака GS встановлені законодавством у Федеративній Республіці Німеччина. Вони включають, наприклад, відповідність AfPS GS 2014: 01, тобто випробування та оцінка поліциклічних ароматичних вуглеводнів (ПАВ) при присвоєнні знаку GS.

Контейнери та контейнери з сертифікованими стандартами ISO 9000 та ISO 14000 Weber GmbH & Co. KG керує системою управління якістю згідно ISO 9001 та системою управління навколишнім середовищем згідно ISO 14001. Комплексний контроль виробництва та інспекції продукції забезпечують послідовну, високу якість та численні екологічні аспекти у виробництві наших сміттєвих відходів. Системи управління якістю та навколишнім середовищем регулярно контролюють зовнішні сертифікаційні інститути.


Сертифікати:

20170619 Weber GmbH & Co. KG - DIN EN ISO 9001 2015
20170619 Weber GmbH & Co. KG - DIN EN ISO 14001 2015
S 60113758 0001 Certifikat D F
S 60127251 0001 Certifikat D F
S 60127253 0001 Certifikat D F